خانه ای برای هنر

خانه پیشینه اش به زمان قاجار می رسد و حالا نام هنرمندان هم همراهش شده .

اتاقهای قدیمی با سقفهای بلند پر شده از صدا و رنگ و عکس.

یکی از اتاقها هم اختصاص پیدا کرده به اتاق فکر سمن های زیست محیطی. 

اولین باری که اینجا رفتم . صبح بود و خلوت . فرصت خوبی بود برای سرک کشیدن به همه اتاقها .  یک اتاق فرش شده بود  . هر گوشه اش سازی بود و چند پایه در مرکز اتاق و یک پنکه در گوشه . اتاق بوی عرق می داد که حاکی از ساعتهای زیاد تمرین بود . یک اتاق دیگر رنگ بود و طرح ...

یهو رفتم در فضای 10-15 سال پیش. وقتی این چیزها در زندگیم پررنگ بود.لبخند

 

 

و این پوستر روی دیوار درباره زندگی شیرین، عجیب شبیه چیزهایی بود که آن زمانها می کشیدم . خیلی طرح  بانمکی است .متاسفانه فرصت ارسال جشنواره  تمام شده. 

 

 

/ 3 نظر / 20 بازدید
سید

یک. این خونه های قدیمی رو خیلی دوست دارم. نمونه هاش رو در یزد و سمنان و گلپایگان دیدم. در کاشان که زیاده ولی ندیدم. خیلی با صفا هستن. همه چیز طبق یک دلیل و حکمت قرار داده شده. فاصله ها، مصالح مورد استفاده، منظره ها، اتاق ها، حیاط و ... نه مانند الان که تنها عامل تعیین کننده پول است و صرفه جویی در مکان و زمان... خدا کنه معمار بهشت از معاصران زمان ما نباشه!!! *** دو. من کاریکاتور خیلی دوست دارم اما تو عمرم حتی یه دونه کوچولوش رو هم نتونستم بکشم!!!

رها

راست میگی الان که اینا رو دیدم یادم اومد خیلی با نمک میکشیدی وای میشه عکس بگیری از کارات بذاری تو وبلاگت؟ یادمه رو برد گروه میزدی بامزه بودن خیلی

رها

جدا الزایمر گرفته؟؟ بنده خدا اره مگه میشه یادم بره اون اتفاقو چه روزایی داشتیم ! همه جمع شدیم تو زیر زمینه بوفه منابع که ببینیم چی شده و چکار باید کرد ! حیف شد خوب دوباره بکش مگه نمیشه؟ نکنه حس و حالت عوض شده ؟